Jak odbudować związek, który podniszczyły kłótnie?

Od kilku tygodni nie mogę się dogadać z moim narzeczonym , poszło o wspólne mieszkanie . Dodam, że nie mogłam wytrzymać z jego mama i się wyprowadziłam. Doszło do tego, iż przestał myśleć o ślubie o wspólnym życiu. Twierdzi, że boi się, że ja sobie nie poradzę samodzielnie. Ale zarówno twierdzi, że bardzo mnie kocha. Teraz jto ja mam dylematy , czy on w ogóle jest w stanie wie dla mnie poświęcić , czy jest w stanie założyć własną rodzinę. Jak odbudować związek, który podniszczyły kłótnie?

Witam,
nie wiadomo czy Pani partner jest zdolny do założenia nowej rodziny i opuszczenia matki. To ważny moment i warto się nad tym zastanowić. Może warto udać się na terapię dla par i wspólnie pod okiem specjalisty porozmawiać o wszystich problemach i znaleźć odpowiednie ozwiązanie.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza