Jak "odchudzić" plecy i ramiona?

Moim największym problemem są moje plecy i ramiona. Przez ok. 1,5 roku całkowicie zmieniłam odżywianie i tryb życia. Często uprawiam sport i zdrowo się odżywiam. Ale kiedy chudnę, chudną mi uda i generalnie dolne parie ciała, a nie na tym mi najbardziej zależy, bo z tych części ciała jestem najbardziej zadowolona. Mam wrażenie takich dysproporcji, ponieważ moje górne partie ciała są dużo większe niż dolne. Szukałam w internecie ćwiczeń na te partie ciała, ale większość jednak nie ma tego typu problemu. Dużo biegam, co sprawia, że moje łydki są umięśnione i chyba nie chcę, żeby były jeszcze bardziej. Proszę o pomoc.
ponad rok temu

Witam!

Odsyłam do serwisu abccwiczenia.pl. Znajdzie tam Pani przykładowe ćwiczenia z opisem wykonania i przydatnością w kształtowaniu konkretnych partii ciała.

Pozdrawiam ciepło