Jak odchudzić się w wieku 20 lat?

Witam. Mam 20 lat. Jestem gruba i chcę schudnąć. Przez to mam kompleksy. Wzrost mój to 167 cm a waga nisttey 80 kg. Co zrobić żeby schudnąć? Nie jadam słodyczy wogóle jem ciemne pieczywo dużo owoców i warzyw. Pomocy

Witam!

Odpowiednia dieta + aktywność fizyczna, to najlepsze połączenie w celu redukcji tanki tłuszczowej. Polecam zwiększyć aktywność fizyczną (zumba, fitness, bieganie, pływanie, jazda rowerem). Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie www.diet-coaching.xaa.pl zapraszam do jej odwiedzenia oraz zadawania pytań.

Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska