Jak odczytać takie usg ginekologiczne?

Dzień dobry, Proszę o wyjaśnienie opisu badania USG ginekologicznego. Endometrium do 16mm szerokości, jednorodne, hyperogenne, prawidłowo wysycone. Linia pośrodkowy niewidoczna. Konkretnie nurtuje mnie owa linia pośrodkowa- czym ona jest i co oznacza jej brak?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jest to miejsce w którym ,,stykają się" strony endometrium z dwóch stron w jamie macicy.