Jak odczytać ten wynik z tomografu komputerowego zatok obocznych nosa?

Witam, odebrałem dziś wynik z tomografu komputerowego zatok obocznych nosa, które miałem zlecone przy ostrym nieżycie nosa. Zastanawia mnie wynik, a dokładnie końcówka jego która brzmi tak: W obrębie mózgowia w sąsiedztwie rogu czołowego lewej komory bocznej obszar o wyższej densyjności około 10mm o gęstości około 75jH. W różnicowaniu uwzględnić między innymi ognisko meta melanoma.

Szanowny Panie, należy pogłębić diagnostykę, ponieważ radiolog zasugerował potencjalną obecność przerzutu czerniaka