Jak odczytać wynik badań stężenia hormonów?

witam Proszę o pomoc w interpretacji wyników badań stężenia hormonów w 2 dniu cyklu. Dodam,że od lat zdiagnozowane mam pcos, a od pół roku staram się o dziecko bezskutecznie. Z moich obserwacji (śluz, temperatura, testy oeulacyjne) wynika że nie miałam żadnej owulacji przez te pół roku. Dodatkoeo dodam, że w ostatnim cyklu w 18 dc miałam usg i widoczne były liczne pęcherzyki a największy o średnicy 10mm. oto wyniki hormonów: Tsh - 5.51 Fsh - 7.3 Lh - 12.9 Estradiol - 27 Testosteron - 0.46 Dhea-s - 207 androgeny - 2.0 prolaktyna - 32 Cykle mam 38-49 dniowe. Jeszcze jedno pytanie: pol roku temu badalam tsh i wynosilo 2.24 co mogło być przyczyną, że przez pół roku wzrosło ponad dwukrotnie? Przy pierwszym badaniu brałam oc-35 czy to mogło zaburzyc wynik? Kobieta lat 30

Lek. Tomasz Budlewski

Prosz oznaczyć ponownie TSH wraz z ft3 i ft4 , a co do poziomu hormonów bez poznania norm nie można się wypowiedzieć , proszę koniecznie udac się do ginekologa