Jak odczytać wynik dopplerowskich badań ultrasonograficznych tętnic kończyny dolnej?
Jak interpretuje się mój wynik dopplerowskich badań ultrasonograficznych tętnic konczyny dolnej : PSV - 80.0 cm/s; EDV - 0.0 cm/s; RI - 1.00

MĘŻCZYZNA, 63 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania
Witam,
Szanowny Panie, ze względu na bardzo małą swoistość i zależność wyników badań od sprzętu na którym było badanie wykonywane proszę o konsultacje z lekarzem zlecającym badanie o interpretacje. Ważne także są objawy oraz porównanie tych wyników z wynikami z drugiej kończyny. Pozdrawiam.