Jak odczytać wynik Holtera 35-latka?

Dzień dobry. Bardzo proszę o interpretację wyników Holtera. I pocieszenie, że jest dobrze :-) Średnia częstość rytmu serca wyniosła 72/min - rytm zatokowy. Minimalna częstość rytmu serca wyniosła 46/min (bradykardia zatokowa) o godzinie 02:23. Maksymalna częstość rytmu serca wyniosła 124/min (tachykardia zatokowa) o godzinie 12:53 - najprawdopodobniej podczas gry w ping-ponga. Zarejestrowano 8 pobudzeń nadkomorowych, w tym 0 SV-tach. Okresowo w zapisie niemiarowość zatokowa. Reference points for ST analysis related to R-peak: Amplitude reference point: -55 ms ST1: 55 ms ST2: 125 ms.

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie są objawy? Jaki powod badania? Jaka historia medyczna ?