Jak odczytać wynik testu ciążowego, skoro jedna kreska zniknęła?

3 tygodnie temu miałam wpadkę z moim partnerem, ale czekałam na okres, dostałam go, ale był bardzo slaby i krótki. Po paru dniach zrobiłam test, nie wiem jak odebrać ten test, ale okazało się, że wyszły 2 kreski, po czym jedna zanikła po czasie. Jak mam odczytać ten wynik?

Witam serdecznie,
test ciążowy należy odczytać do 10 minut po jego wykonaniu. Potem nie należy traktować wyniku jako wiarygodnego.
Jeżeli na teście pojawiły się dwie kreski to najprawdopodobniej jest Pani w ciąży. Dla upewnienia się proponuję powtórzenie testu w godzinach porannych. Należy się również umówić na wizytę do ginekologa. Pozwoli to na potwierdzenie wyniku testu ciążowego.
Pozdrawiam