Jak odczytać wyniki badań swoistej IgE u dziecka 2 letniego?

Otrzymałam wyniki badań swoistej IgE u dziecka 2 letniego: brzoza polska- klasa 1,1 - 0,38 u/ml leszczyna pospolita - klasa 1,1 - 0,40 u/ml olsza czarna- klasa 1,1 - 0,39 u/ml cladosporium herbarum -klasa 1,1 - 0,39 u/ml alternaria tenuis - klasa 1,3 - 0,46 u/ml roztocz amerykański kurzu domowego- klasa 1,6 - 0,56 u/ml roztocz europejski kurzu domowego - klasa 0,0 - <0,35 u/ml nabłonek psa - klasa 0,0 - <0,35 u/ml białko mleka krowiego- klasa 0,0 - <0,35 u/ml białko jaja kurzego - klasa 0,0 - <0,35 u/ml gluten/gliadyna- klasa 1,2 - 0,42 u/ml Co one oznaczają? Czy wyniki są w normie? A jeżeli są ponad normą, to co należy robić?Na czym polega leczenie? Czy może się to wiązać z czymś bardzo poważnym? Wizytę u alergologa mamy za dwa tygodnie.Proszę o poradę. Z góry dziękuję za odpowiedź

Alergolog na pewno zinterpretuje te wyniki badań dziecka. Niestety u tak małych dzieci wiele testów alergicznych w ogóle nie wychodzi i robienie ich nie ma większego sensu.