Jak odczytać wyniki na tarczycę?

Witam, zrobiłam wyniki na tarczyce TSH trzeciej generacji ultraczułe wynik 1.040 (norma 0,550-4,780), lekarz rodzinny powiedział mi że jest ok, ale ja czuje się ciągle zmeczona, spać mi się chce i bardzo szybko się denerwuje wykonałam ponownie wynik ale prywat i gdzieś indziej TSH 1,028 (norma 0,550-4,780), FT3 4,45 (norma 4-8,30), FT4 12,31 (norma 10,60-19,40). Proszę o interpretacje i o pomoc.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wyniki tarczycy są w normie, sugeruję jeszcze sprawdzić morfologię, może to niedokrwistość i glukozę , może cukrzyca. Ewentualnie przy dobrych wynikach suplementacja witaminy D.
Pozdrawiam