Jak odczytać wyniki po wycięciu guza jelita grubego?

Witam, dodaję do wczesniejszego pytania, że są to wyniki mojej mamy po wycięciu guza jelita grubego. A-cz.centr.jelita B-naciek tk. tłuszcz. C-guz z surowicówką D-brzeg guza proksmalny E-brzeg guza dystalny F-marg. proksm. G-zast. Bauchina H-kątnica JK-wyrostek L-pęczek naczyniowy kątnicy M-wstępnica N-poprzecznica O-marg. dystalny P-sieć R-2 węzły S-3x jw T-3x jw U-2x jw Y-3x pozdrawiam

Witam , nie rozumiem dołączenia tych opisów, wydaje mi się , że odpowiedziałem dokładnie na poprzednie pytanie! Ps.w opisach nie ma mowy obecności nowotworu! Pozdrawiam! z.żurawski