Jak odczytywać wyniki testu ciążowego?

Witam,
wczoraj zrobiłam test ciążowy, ale nie wiem, czy wynik może być pozytywny, ponieważ jeden pasek był bardziej widoczny niż drugi. Test zrobiłam tylko raz. Źle się czuję, bo bardzo boli mnie brzuch cały czas i boję się, że coś jest nie tak.

Co mam robić?

Witam serdecznie,

Nawet jeżeli linie różnią się intensywnością zabarwienia, wynik jest pozytywny. Natomiast jeśli ma Pani wątpliwości, można powtórzyć test po 48 godz.

Pozdrawiam