Jak odetkać nos u 5-cio dniowej córki?

Moja 5-cio dniowa córka ma ciągle zapchana jedną dzirke. Wydzielina przezroczysto żółta. Kilka razy dziennie aplikuje jej wodę morską i czyszcze czesto nosek. Odsysam spore ilości wydzieliny. Innych objawów brak. Co powinnam zrobić?

Wyrzucić sól morską która jest dla śledzi i stosować sól fizjologiczną. a ten zakażony odsysacz wyrzucić a nowy sterylizować po każdym odsysaniu!!! w specjalnym zestawie do mikrofali.