Jak odnaleźć sens życia przez 23-letnią kobietę?

Witam. Jestem samotna matka z dwojka dzieci w mlodym wieku(23lata), natlok problemow i samotnosc doprowadzily do tego, ze stracilam sens zycia. Wszystkie czynnosci wykonuje automatycznie nawet usmiech jest automatyczny a w srodku pustka. Nic mnie juz nie cieszy, moze to i glupie, ale moje zycie tak jak by sie juz skonczylo. Stalam sie nerwowa i zaczelam reagowac placzem. Dawniej zwykle codzienne drobnostki sprawialy mi radosc a teraz nic. Jak odnalezc spowrotem ten sens zycia gdy juz nie chce z

Opisane objawy mogą świadczyć nie tylko o głębokim kryzysie, ale mogłyby także wskazywać na depresje. Zachęcam do skonsultowania się z lekarzem psychiatrą i psychologiem oraz do podjęcia psychoterapii. Leczenie pomoże Pani wrócić nie tylko do równowagi psychicznej, ale także odzyskania sensu i radości życia.