Jak odpowiednio dbać o higienę okolic intymnych?

Dzień dobry od lat mam bardzo wstydliwy problem, tzn pomimo tego ze się kąpię niestety ode mnie śmierdzi szczególnie 2 dni przed okresem i w trakcie okresu i w wtedy kiedy kąpie się krócej niż 45 minut. Nie mogę się wykąpać się jak normalny człowiek 15 -20 minut tylko muszę minimum 45 minut w gorącej prawie parzącej wodzie się kąpać w przeciwnym razie widzę reakcje ludzi że ode mnie śmierdzi albo stwierdzenia że powinnam się umyć . Proszę o pomoc co mam zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza endokrynologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.