Jak odpowiednio dokarmiać dziecko?

witam mam pytanie jak nalezy dokarmiac mlekiem modyfikowanym niemowle, czy bezposrednio po piersi czy jakis odstęp czasowy po piersi ma być.moje dziecko nie płacze po piersi, niestety nie tyje odpowiednio.prosze o wskazówki

Może Pani wprowadzić np. 2 posiłki w ciągu doby z samego mleka modyfikowanego np. w nocy.
Kwestia w jakim wieku jest niemowlę i ile posiłków na dobę spożywa.