Jak odpowiednio dopasować protezę?

witam pani doktor mam pytanie zostało mi 5 zębów w górnej szczęce tjst jedna jedynka słabo sie trzymająca dwójka trójka i dwie siodemki prosze mi podpowiedziec jaka proteze lub cos innego bym mogła wstawic odrazu powiem że proteza z podniebieniem odpada gdyż mam odruch wymiotny i naprawde nie dam rade nosic gdyż miałam juz taka protezke błagam prosze mi pomóc

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie jest to takie proste - że Pani napisze liczbę zębów, a lekarz odpowie Pani na pytanie jakie rozwiązanie protetyczne będzie najlepsze. Musi się Pani skonsultować w tej sprawie osobiście z lekarzem dentystą.