Jak odpowiednio Interpretować mój wynik rezonansu mózgu?

Witam proszę o interpretację MR . Prawa T.przednia mózgu w odcinku A1 recesywna. Odcinek A2 wspólny dla obu tętnic przednich mózgu ,które następnie biegną oddzielnie . Odcinek C6 lewej ICA widoczny jest subtelny naddatek sygnału skierowany ku tyłowi odpowiadający odejściu t. Łączącej tylnej.

Opisano model unaczynienia mózgu. koła Willisa. Wyniki badań interpretuje się w oparciu o dane kliniczne pacjenta. Może to więc zrobić tylko lekarz prowadzący albo ten, który zleca wykonanie badania.