Jak odpowiednio odżywiać 6-miesięczne dziecko?

Moja córeczka skonczyla dzsiaj 6 miesiecy i nie chce nic jesc oproczcz jablka i soku jablkowego mleko musze jej wciskac na siłę jakies 2 tygodnie temu zaczely sie problemy z jedzeniem wczesniej jadla wszystko dodam ze jest na butelce i ma skaze bialkowa bardzo prosze o odpowiedz i ewentualnie jakis jadlospis i jeszcze je kolo 1 w nocy dziekuje

Aleksander Ropielewski

Niechęć do spożywania pokarmów stałych nie jest zaskakująca i warto spróbować podawania innych produktów (warzywa, kaszki, kleiki). Jeżeli dziecko nie chce jeść należy odstąpić od karmienia i poczekać aż zgłodnieje. Jeżeli mimo tego dziecko nie chce spożywać pokarmów konieczny jest kontakt z lekarzem ponieważ może to być objaw choroby.