Jak odróżnić krwawienie implantacyjne od okołoowulacyjnego?

Czy miałam krwawienie implantacyjne czy okołoowulacyjne? Witam! W niedzielę i poniedziałek miałam lekko brązowo-czerwony, bezwonny śluz. Było go mało, 2-3 ml łącznie. śluz z krwią. To na pewno nie miesiączka, ani infekcja. Oprócz tego często chodzę do toalety, rano jestem rozdrażniona, mam lekkie wahania nastroju, mam też przekrwioną pochwę i w sobotę lekko krwawiłam podczas stosunku. Zawsze się zabezpieczałam, ale we wtorek nie po raz 1. To wystąpiło fazie lutealnej. Czy mogę zajść w ciążę?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze tak. Proszę koniecznie oznaczyć poziom beta hcg i udac się do ginekologa