Jak odróżnić panikę od ciąży?

Witam proszę o pomoc. 6 dni temu wraz z parterem chciałam odbyć swój pierwszy raz. Partner włożył członek lecz po niecałych 2minutach stwierdziłam ,ze jeszcze jestem na to nie gotowa. Odbyło się to bez prezerwatywy lecz biore od paru miesięcy tabletki antykoncepcyjne Naraya. wczoraj bolał mnie brzuch dzsiaj też doszły tak jakby skurczę jelit. Czy to możlwe ,ze zaszłam w ciążę czy po prostu jest to moja panika bardzo się boję proszę o odpowiedz.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście nie mogę tego zagwarantować w 100% ale najprawdopodobniej objawy jakie Pani podaje są wynikiem stresu. Stosowanie antykoncepcji dość skutecznie chroni przed ciążą.