Jak odstawić Clonazepan?

Witam, Przyjmuję clonozepam od roku. Wyjściowo dawka była 0,5 mg. Lekarze nie wiedziali co się ze mną dzieje, wiec nawet ta dawka nie pomagała. Jak i inne leki. We wrześniu dostałam diagnozę boreliozy i w końcu leczenie zaczeło pomagać. Jednak czas jaki przyjmowałam clonozepam z pewnością doprowadził do uzależnienia. Odtawiłam go w 1,5 miesiaca, ale okazało to się za szybko. Dostałam silnego uderzenia syndromu odstawiennego. Obecnie jestem na 0,125 mg, oczywiście doświadczam różnych nieprzyjemnych dolegliwości, ale jak odstawiać te ostatnie mg, by nie doszło do ponownego uderzenia?? Jestem róznież na floksetynie 20 mg i triticco 75 na sen.

Szanowna Pani,
lek wycofuje (odstawia) lekarz zlecający, w związku z tym, zalecana jest konsultacja z lekarzem prowadzącym.
Pozdrawiam serdecznie

Dzień Dobry Pani,

Zaprezentowana przez Panią wątpliwość, dotycząca odstawienia farmaceutyku (dawkowania oraz skuteczności farmaceutyków) jest wskazaniem do osobistej konsultacji/porozumienia z Lekarzem prowadzącym Panią.

Serdeczności i tylko satysfakcjonującego samopoczucia Pani życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605