Jak odstawić Doxepin?

Pozdrawiam = mam takie pytanie ? nie jestem chory psychicznie i nigdy nie byłem , nie palę i nie piję alkoholu nie mam i nigdy nie miałem cholesterolu , przepracowałem 40 lat w szkodliwych warunkach , mam 64 lata i w lutym tego roku miałem zawał , po tym wszystkim mam stent , po powrocie ze rehabilitacji miałem kłopoty ze sobą polegające na osłabieniu mięśni i mrowieniu w całym ciele , po kolejnych kontrolach okazało się że wszystko jest w porządku , dostałem skierowanie do psychiatry który przepisał mi Doxepin 10 mg, po pół roku wszystko jest w normie ,ale chciałbym odstawić ten lek , jak to zrobić? lekarz mówi mi żebym brał rok, ten lek ma skutki uboczne i chciałbym żeby odstawić ten Doxepin ,, proszę o radę ,,

Proponuję nie odstawiać leku samodzielnie, tylko skonsultować z psychiatrą schemat zmniejszania dawek leku, jeżeli Pana stan zdrowia faktycznie na to pozwala. Pozdrawiam.