Jak odstawić krople do nosa?

Jestem uzalezniona od kropel do nosa. Nie moge juz tak dalej zyc. Bardzo cierpie przez to ja i moja rodzina. Probowalam odstawiac ale nie potrafie. Probowalam tabletek, masci, naparow, wszystkiego! Czy moge wykonac jakis zabieg zeby ten koszmar sie skonczyl? Blagam pomocy

Dzień Dobry Pani,

Skoro ma Pani trudność, proszę już nie zwlekać i sięgnąć po potrzebną Pani pomoc do Poradni Zdrowia Psychicznego.

Serdeczności,
irena.mielnik.madej@gmail.com

W przypadku uzależnień najskuteczniejszymi metodami są podjęcie psychoterapii, a w razie potrzeby (gdyby uzależnienie nie było tylko behawioralne) także konsultacji lekarskiej. Jest to najlepsza droga na poznanie i przepracowanie osobowościowych oraz emocjonalnych przyczyn uzależnienia, a tym samym poradzenie sobie z nim na dobre. Zachęcam do podjęcia leczenia.