Jak odstawić lek Afobam przy nerwicy lęków?

witam. moja mama od wielu lat cierpi na nerwicę lekową. przez ponad pol roku brala lek Afobam 1 mg 2, a czasem 3 razy dziennie i niestety sie uzależniła. zaprowadziłam mamę do innego lekarza, który rozpisał jej cały okres odstawiania tej benzodiazepiny. I Udało się odstawić lek bez żadnych efektów odstawiennych, abstynencyjny. Od tego czasu minęły 3 tyg . Niestety obecnie silne stany lekowe powróciły i to ze zdwojona siła. I mam takie pytanie czy mogę wtakich najbardziej stresowych sytuacjach podać jej tę benzodiazepine?

Poza tym dawkowanie leków ustala psychiatra, a nie Pani - nie jest Pani lekarzem więc eksperymentowanie lekam na mamie może przynieść opłakane skutki.
Pozdrawiam