Jak odstawić masturbację i wyleczyć natrętne myśli?

Czy wielorazowa(kompulsywna) masturbacja w ciągu jednego dnia jest wynikiem powrotu do praktykowania masturbacji (chcę z nią skończyć -tylko polucje i kontakty z kobietami) z powodu obawy że objawy ,które zaczęły się pojawiać podczas praktykowania masturbacji to jest. ciągłe odtwarzanie w wyobraźni osoby z filmów pornograficznych w ciągu całego dnia i w nocy nie znikną nawet jak się przestanie całkowicie masturbować. Pierwszego i drudiego dnia nie znikały a chcaiłem już z tym skończyć.

Tymi problemami zajmuje się Poradnia Julia w Katowicach, gdzie jest lekarz seksuolog, psychiatra, psycholog uzależnień.
Pozdrawiam. JW, blog seksuologia.com, Poznań. III.17