Jak odstawić Medrol przed badaniem hormonów?

Witam, Przez okres 4 miesięcy brałam medrol w dawce 32 mg dziennie. Chciałabym zrobić badanie na poziom hormonów, ale przed tym muszę odstawić lek. Jak to zrobić ? Z góry dziękuję za odpowiedź Pozdrawiam serdecznie Beata

Proponuję schemat odstawiania leku ustalić z lekarzem, który leczenie prowadzi. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.