Jak odstawić Xanax w wieku 27 lat?

Witam mialem problemy ze snem i lekarz zalecil mi branie sporadycznie leku xanax i uzaleznilem sie od niego biore dawke 1mg zeby usnac tzn bralem przez okres 3-4 miesciecy dzien w dzien wybralem sie do psychiatry i przepisal mi lek imovane na sen i zalecil co tydzien zmniejszenia dawki biore to od 3 dni i nie dosc ze mam plytki sen to chyba mam objawy odstawienia benzo drgawki i taki lęk nipokój bardzo nieprzyjemne uczucie nie chorowalem wczesniej na zadna depresje poprostu nieswiadomie wpakowalem sie w klopoty zwiazane z uzaleznieniem od benzo co mam robic i kiedy to minie ? nastepny termin do lekarza mam za trzy tyg a ze mna naprawde zle.prosze o pomoc porade.

Witam serdecznie,
nie mogę ,co prawda wypowiadac się na temat uzależnienia odlekowego,ale byc może powinien pan wesprzeć sie w leczeniu innymi metodami,niż farmaceutyki,np.hopnoterapią lub medytacją.Nie są one stricte naukowymi metodami,niemniej ,przy odpowiednim prowadzeniu przez specjalistę,wyciszają umysł powodując spokój.Zachęcam w ogóle do podjęcia w Pana przypadku psychoterapii,bowiem zaburzenie rytmu dobowego może mieć u podłoża przyczyny lękowe ,które korzystniej jest przepracować w szerszym kontekście,niż walczyć z nimi tabletką.Usuwa sie wówczas tylko objawy a przyczyny pozostają bez zmian,więc teoretycznie mogą z podwójną siłą pojawić się po odstawieniu leku.Lublin to duże miasto,prosze zasięgnąc opinii o certyfikowanych psychoterapeutach,lub zgłosić się do poradni zdrowia psychicznego,gdzie poza psychiatrą pracują inni specjaliści w ramach NFZ.