Jak oduczyć 3,5-latka siusiania w nocy?

Witam jak oduczyć 3,5 latka siusiania w nocy? gdy położę go bez pampersy to w nocy musze go przebierać bo budząc się widzę ze jest cały mokry. W dzień do spania tez nosi pampersa. Potrafi zrobić kupę wtedy gdy mu założę pampersa. Gdy go wyślę do WC to pójdzie zrobi ładnie siku. Ale kupę nie . Oraz sam do WC nie pójdzie . Trzeba mu mówić . Jsk go tego oduczyc ?

Proszę być cierpliwą - to, że trzeba dziecku pewne rzeczy kilkakrotnie powtórzyć nie jest niczym nadzwyczajnym. Powtórzy pani 99 razy, to za tym 100 razem dziecko już samo będzie wiedziało co ma zrobić. Powodzenia.