Jak oduczyć dziecka karmienia w nocy?

witam mam 7 miesiecznego synka i karmie go piersia w nocy ,chcialabym oduczyc je tego poniewaz na noc daje kaszke i on i tak do 2 godz budzi sie do iersi napewno nie z głodu bo jest najedzone a gdy nie dam piersi nie idzie go uspokoic co zrobic by oduczyc tego i zaczoł przyjmowac w nocy takze butle ,ale zeby znow nie tak drastycznie bo sie poddaje i konczy sie tym samym czyli podaniem piersi

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza pediatry. Sądzę że trzeba było by przesunąć trochę później ostatni posiłek.