Jak odzyskać byłą partnerkę?

Byliśmy razem 5 lat i mamy syna.Mieszkalismy razem , jednak ja nie dbałem,nie opiekwalem sie nią i synem tak jak powinienem.Pod sam koniec wyprowadziłem się na pół roku z domu.Moja eks przez okres rozłąki cały czas pisała że chce bym wrócił i jej pomógł w życiu.Kiedy wróciłem, liczyła że zajmę się synem i odstawić alkohol.Jednak ja tego do serca nie wziąłem i wywalila mnie z mieszkania.Obecnie od 2 miesięcy ma innego,którego zna tak długo jak mnie i jej pomaga w życiu.Jak ja odzyskac?

Witam Pana. W Pana sytuacji nie istnieje "skuteczna recepta". Myślę, że w związku bardzo ważne jest poczucie bezpieczeństwa o które mam wrażenie chodzi matce Pana dziecka. Skoro wydarzenia w Waszej relacji wskazały jej, że nie może liczyć na to z Pana strony weszła w inną relację, w której być może ma poczucie bezpieczeństwa. Nie może Pan odzyskać byłej partnerki jeśli ona tego nie będzie chciała. Jest Pan tatą i nic tego nie zmieni. Może Pan swoje wysiłki skupić teraz na jakości relacji ze swoim synem. To bardzo ważne by to, co wydarzyło się w Pana związku nie rzutowało negatywnie na życie Waszego syna. Pozdrawiam Pana
http://piotrantoniak.pl/

Biorąc pod uwagę że Pana eks ma innego partnera to wydaje mi się, że może być już za późno. Z pewnością pozbycie się nałogu, większe zainteresowanie nią i synem oraz dawanie poczucia odpowiedzialności i bezpieczeństwa będą na Pana plus. Lecz z pewnością nie sprawią że była magicznie do Pana wróci. Zaufanie trzeba budować długo, a stracić je można w krótkiej chwili...Pozdrawiam