Jak odzyskać chłopaka i uzyskać wybaczenie od jego rodziny?

2 tygodnie temu rozstałam się z chłopakiem. Zawiodłam go bardzo, w tym też jego rodziców. Na razie nikt nie chce mnie widzieć, chłopak traktuje mnie jak obcą osobę. Zaproponował bym zadzwoniła za jakiś czas do jego mamy i wyjaśniła sytuację ale nie wiem co teraz zrobić. Nie da się tak w ciągu 2-óch tygodni zapomnieć i udawać, że nic nie było. Byliśmy razem rok, mieszkaliśmy razem. Kocham go nadal bardzo przeżywam choć w samotności. Co zrobić by mi wybaczyli? Czy mogę już z nimi porozmawiać?

Jeśli chłopak zaproponował rozwiązanie, warto uszanować jego wolę i wykazać się cierpliwością. Szczególnie, jeśli już zdarzyło się przekroczenie jego granic czy zawiedzenie go. Nie wiem, czego sprawa dotyczy, ale często pomocne jest naprawienie szkód i w miarę możliwości rekompensata strat (nie chodzi tu tylko o kwestie pieniężną oczywiście). Warto także przemysleć, co się wydarzyło i jak doprowadziła Pani do tego, że zawiodła Pani chłopaka. Praca nad sobą i zmiana także może (ale nie musi) przyczynić się do tego, że chłopak zdecyduje się wybaczyć i próbować odbudować zaufanie i relację.

Witam serdecznie,
powinna Pani po prostu wyrazić to,co pisze Pani w obecnym liście:Zawiodłam,choć go kochałam.Teraz bardzo to przezywam ,bo on traktuje mnie jak obcą.Nie wiem,czy jesteście w stanie mnie wysłuchać,ale proszę o to,bo bardzo mi zależy na naprawieniu zła.
To bardzo szczere i co ważne,ograniczone do opisu własnej sytuaci i własnego cierpienia,bez przerzucania winy,bez pretensji, więc umożliwiające odnowienie kontaktu.
Mocno trzymam za panią kciuki.

Dzień dobry, myślę że marto szczerze i otwarcie przeprosić za swoje zachowanie. Dobrze aby w miarę możliwości była to bezpośrednia rozmowa. Nie wiadomo co się stanie ale istnieje szansa, że z czasem pani chłopak i jego bliscy będą gotowi na odbudowanie relacji z panią. Pozdrawiam.