Jak odzyskać chłopaka po rozstaniu?

Jak odzyskać chłopaka? Byłam rok z mężczyzną,którego nie doceniałam. Tylko gdy Go straciłam zdałam sobie sprawę, że Go kocham. Byłam okropna, traktowałam Go strasznie, robiłam kłótnie o nic, krzyczałam na Niego bez powodu, zrywałam z Nim kilkanaście razy, a On o mnie walczył. Przeprosiłam Go i gdy byliśmy jeszcze razem starałam się pokazać Mu z tej lepszej strony. Jednak było już za późno. Zerwał. Utrzymujemy kontakt, wiem, że mnie nadal kocha, ale mimo to nie chce być ze mną. Proszę o pomoc.

To, co Pani może zrobić, to także z jednej strony zawalczyć, pokazać zmianę, ale z drugiej dać też czas na to, by emocje opadły, wyciszyły się negatywne wspomnienia, by zrobiła sie przestrzeń na coś nowego.