Jak odzyskać chłopaka po zerwaniu?

Witam. Mam problem, więc tak już rok cierpię z powodu rozstania,bardzo ważny dla Mnie chłopak zostawił Mnie. Ja go nadal kocham i mam depresje, ponieważ nie chce Mi dać szansy. A pisze do Niego a On Mi odpisuje tylko z wściekłością,a czasami w ogóle.Ponieważ ja jemu rok temu sie przyznałam że sie spotykałam z innymi chłopakami. A pisał Mi,że mi wybaczył i że nie ma mi za złe, ani mam się nie obwiniać tym i że to nie Moja wina że zerwał ze Mną.Co ja mam zrobic żeby Mi dał szansę żeby to naprawic?

Ale na pytanie "co mam zrobić żeby dał mi szansę" odpowiadam krótko: w tej relacji raczej szans już nie ma i lepiej będzie odpuścić. Pozdrawiam.

Zachęcam do spotkania z psychologiem i podjęcia pracy nad stratą, rozstaniem i trudnością w poradzeniu sobie (emocjonalnie) z zakończeniem związku. Chłopak wyraźnie daje sygnały o negatywnym stosunku do kontynuowania relacji. Warto przepracować uczucia i emocje, które Panią nadal wiążą i utrudniają codzienne funkcjonowanie. Specjalista pomoże Pani nie tylko poradzić sobie z rozstaniem, ale także nauczyć się w adaptacyjny sposób regulować emocje, by nie popełniać błędów prowadzących do cierpienia w przyszłości.