Jak odzyskać dziewczynę?

Witam niedawano stracilem dziewczyne tzn 3 tygodnie temu z wlasnej glupoty tzn nie dbalem o nia w naszym zwiazku pojawila sie rutyna uwazala ze mi na niej wcale nie zalezy bo malo to okazywalem posadzala mnie o to ze umawiam sie z innymi a wcale sie nie umawialem. Probowalem juz chyab wszystkiego ale ona nie chce mnie widziec ani ze mna gadac Chcialbym ja odzyskac ale nie wiem jak pomozcie mi.

Witam,

na siłę niczego Pan nie zdziała. Nie możemy nikogo zmusić by nas kochał. Może Pan sobie dać trochę czasu - dwa, trzy tygodnie. Wtedy proszę pomyśleć o sobie, czego Pan potrzebuje, jakiego związku by Pan chciał, co jest dla Pana ważne. Narzucanie się dziewczynie może tylko pogorszyć sytuację. Może za jakiś czas będzie Pan chciał poszukać innego związku.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

Być może dziewczyna długo czekała na zmianę i dawała sygnały, mówiła o potrzebach i oczekiwaniach. Bez efektu. Być może obecnie potrzebuje najpierw zobaczyć (trwałe!) efekty zanim zaufa na nowo? Zachęcam do pracy nad sobą- ma to szanse pomóc w odzyskaniu relacji, a jeśli się nie uda, praca, która Pan wykona przyniesie owoce w następnym związku.

Nikt z nas tego nie zrobi. Ty znasz ją najlepiej z nas. Udaj się do niej, napisz list, zadzwoń, Przekaż, wiadomość która jest prawdziwa. Staraj się i przyglądaj się czy widzisz rezultaty... jeśli nie... utraciłeś ją i musisz się z tym pogodzić oraz iść dalej :) Dasz radę!

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego!
USŁUGI TERAPEUTYCZNE, COACHINGOWE I SZKOLENIOWE
http://psychopedagog.eu
PSYCHOBLOG SPOŁECZNY
http://blog.psychopedagog.eu
MOJE REFERENCJE
http://dkk.psychopedagog.eu