Jak odzyskać dziewczynę, która zostawiła mnie dla innego?

Witam. Byłem z dziewczyną 9 miesięcy. Byliśmy naprawdę szczęśliwi. Od ponad miesiąca kłóciliśmy się, ponieważ odnowiła kontakt ze swoim byłym, postawiła to na pierwszym miejscu. Następnie zostawiła mnie, twierdząc, że ma dość tego wszystkiego, że nic do mnie nie czuje już i związała się z nim na odległość. Widzieli się dwa razy w życiu na oczy przez kilka dni w odstępie dwóch lat, znają się 4 lata przez internet. Bardzo chciałbym ją odzyskać, ale nie wiem jak, ponieważ nie chce ze mną rozmawiać.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Mgr Kamila Drozd Psycholog

Witam serdecznie!
Rozumiem, że przeżywa Pan bardzo wiele negatywnych emocji w związku z tym, jak zachowała się Pana dziewczyna. Byliście ze sobą 9 miesięcy, kiedy nagle dziewczyna oznajmiła Panu, że chce zakończyć związek, bo odnowiła kontakt z byłym partnerem. Zrezygnowała z relacji z Panem na rzecz niepewnego związku na odległość z byłym chłopakiem. Nic dziwnego, że czuje się Pan odtrącony, samotny, smutny i tęskni za tym, co było piękne między Wami. Pyta Pan, jak odzyskać dziewczynę, która zerwała z Panem. Tak naprawdę nie wiem, bo nie znam Pana dziewczyny. Nie wiem, jakie ma zamiary, co do Pana rzeczywiście czuje. Proszę pamiętać, że to ona zadecydowała o końcu Państwa związku. Nie może Pan zmusić jej do miłości i do tego, by do Pana wróciła, kiedy ona tego nie chce. Proszę sobie też zadać pytanie, czy jest sens walczyć o ten związek, skoro dziewczyna nie ma motywacji, by go budować. Czy warto walczyć o partnerkę, która kończy związek i po kilku rozmowach internetowych z eks partnerem chce do niego wrócić, przekreślając to, co Państwo razem stworzyliście? Czy warto zabiegać o kontakt z nią, skoro ona sama nie chce rozmawiać? Nie znam odpowiedzi na te pytania. Tylko Pan najlepiej zna dziewczynę i będzie najlepiej wiedział, co zrobić. Wierzę, że podejmie Pan najlepszą dla siebie decyzję.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Dzień Dobry Panu,

Nie pozostaje Panu nic innego, jak przyjąć do wiadomości decyzję Pana Dziewczyny
i pozwolić Jej za Panem zatęsknić, czego Panu serdecznie życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com