Jak odzyskać partnera?

Jest taki głupi problem. Kilka dni temu poznałam się z młodszym chłopakiem ze szkoły. Ma taki sam gust muzyczny i bardzo dobrze się z nim pisze. Na początku dużo pisaliśmy, on mi się wygadał i tak to pisał, że wydawało mi się, że mu się podobam(odrzucałam jego amory) teraz jest tylko cześć na korytarzu, a mi on się podoba -.- Dać temu spokój czy może jakoś walczyć, bo teraz tak to wygląda jakby mi tylko zależało..Wiem, że krótko się znamy, ale jest pod pewnym względem podobny do mnie...

Witam!
Być może po prostu warto go wprost zapytać, czy jest szansa na budowanie tej relacji, bo Pani widzi, że dużo Was łączy i chętnie chciałby poznawać go dalej. Może Pani to zrobić mailowo bądź osobiście, skoro spotykacie się w szkole. Być może on wycofał się trochę z tego kontaktu, bo obawia się, że za mocno się wcześniej otworzył? Zachęcam do szczerej rozmowy.
Pozdrawiam!

Mgr Adam Horak Psycholog

Żaden problem nie jest głupi. Dobrze jest poznawać nowych ludzi. W pewnym wieku młodszym chłopcom podobają się starsze dziewczyny, ale czują się bardzo nieśmiali wobec swoich starszych koleżanek. Starsze koleżanki mogą naprawdę wiele, żeby zainicjować i kontynuować znajomość. Teraz w Pani rękach leży los tej znajomości i myślę, że nie trzeba będzie wiele "walczyć". Proszę jednak pamiętać, że młodsi chłopcy są bardziej podatni na zranienie niż np. dwudziestolatkowie. Trzeba będzie zatem uważać, ale ja wierzę w Pani dobre intencje.