Jak odzyskać partnera po rozstaniu?

Witam. Mój prblem polega na tym ze rozstałam sie z chlopakiem, kochałam i kocham go bardzo mocno mimo dzielącej nas różnicy wieku jak również doświadczenia zyciwego. Ja mam 26 lat, mój byy parnter ma 33 lata jest po rozwodzie. Mieszkalismy razem przez 2 lata, mielismy wspolne palny dom, dzieci. Niestety przez moje zachowanie wobec niego stracił do mnie zaufanie. NIe raz wybuchałam zlościa, podczas załosci wypominałam mu dużo rzeczy z jego przeszłosc. Chce go odzyskac tylko nie wiem jak?

Witam,
Myślę że pomóc może szczera rozmowa z byłym partnerem. Być może warto wcześniej spotkać się z psychoterapeutą i zastanowić się z czego wynikało Pani zachowanie, jakie potrzeby nie były zaspokajane. Proszę rozważyć wizytę u psychoterapeuty.
Życzę powodzenia,

Witam,

Należałoby zacząć od przyjrzenia się źródłom własnego zachowania, poradzeniu sobie z własnymi emocjami, tak, aby w sytuacji, gdy uda się Państwu od nowa budować związek, nie dochodziło do podobnych sytuacji. Szczerość i otwartość wobec partnera, przedstawienie mu nie tylko własnych odczuć, deklaracji, ale konkretnego! planu naprawy, powinna być pierwszym krokiem. Tym planem naprawy, może być podjęcie pracy nad sobą razem z psychologiem, a później zaangażowanie partnera w miarę potrzeb i chęci w terapię dla par.

Pozdrawiam serdecznie,

Małgorzata Mazurek