Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 4 4 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak odzyskać partnera po rozstaniu?

Witam. Mój prblem polega na tym ze rozstałam sie z chlopakiem, kochałam i kocham go bardzo mocno mimo dzielącej nas różnicy wieku jak również doświadczenia zyciwego. Ja mam 26 lat, mój byy parnter ma 33 lata jest po rozwodzie. Mieszkalismy razem przez 2 lata, mielismy wspolne palny dom, dzieci. Niestety przez moje zachowanie wobec niego stracił do mnie zaufanie. NIe raz wybuchałam zlościa, podczas załosci wypominałam mu dużo rzeczy z jego przeszłosc. Chce go odzyskac tylko nie wiem jak?
KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu

Jak zachować dobre wrażenie zrywając?

Witam,
Myślę że pomóc może szczera rozmowa z byłym partnerem. Być może warto wcześniej spotkać się z psychoterapeutą i zastanowić się z czego wynikało Pani zachowanie, jakie potrzeby nie były zaspokajane. Proszę rozważyć wizytę u psychoterapeuty.
Życzę powodzenia,

umów wizytę 0

Witam,

warto byłoby porozmawiać z psychoterapeutą, wraz z nim spojrzeć na przeżycia, które Pani opisuje. Psychoterapia indywidualna może przynieść odpowiedzi na pytania, które Pani sobie zadaje, pozwali odkryć wzorce reagowania, które uruchamiają się w sytuacjach które Pani opisuje.pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571?fref=nf

umów wizytę 0

Witam,

Należałoby zacząć od przyjrzenia się źródłom własnego zachowania, poradzeniu sobie z własnymi emocjami, tak, aby w sytuacji, gdy uda się Państwu od nowa budować związek, nie dochodziło do podobnych sytuacji. Szczerość i otwartość wobec partnera, przedstawienie mu nie tylko własnych odczuć, deklaracji, ale konkretnego! planu naprawy, powinna być pierwszym krokiem. Tym planem naprawy, może być podjęcie pracy nad sobą razem z psychologiem, a później zaangażowanie partnera w miarę potrzeb i chęci w terapię dla par.

Pozdrawiam serdecznie,

Małgorzata Mazurek

Psycholog. Autorka publikacji w czasopismach psychologicznych i medycznych.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety