Jak odzyskać partnera po zdradzie?

zdradziłam swojego partnera.. powiedział, że wróci do mnie jeżeli pokaże mu jak bardzo go kocham i tak się stało. Jednak po pewnym czasie znów mnie zostawił stwierdził że nie może wybaczyc mi zdrady.. i że zachowuje się jak dziw.. bo przesiaduje w towarzystwie mężczyzn. Brzydził się mną ale dotykał mnie...pobawił się mną. Kontakt z nim blokuje mi jjego przyjaciółka która twierdzi że nie chce z nim być. Co zrobić żeby go odzyskać? rozmowa nie pomaga.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Warto dać partnerowi trochę czasu. Teraz, gdy emocje dotyczące zdrady i poczucia odrzucenia już opadły być może będzie miał on szanse zweryfikować swoje uczucia i podjąć decyzję. Warto, aby Pani także przyjrzała się swoim uczuciom i emocjom, potrzebom i oczekiwaniom w związku, które nie były zaspokajane (skoro pojawiła się zdrada), a także możliwościom zmiany w relacji, która zapewniłaby poczucie bezpieczeństwa i zapobiegła zdradom w przyszłości.