Jak odzyskać partnerkę?

Witam mam pyt. do psychologa.Mam problem z moja partnerka, nie mieszkamy razem, poniewaz sie rozstalismy, w sumie z blachych powodow, ale ona ciagle mi wypomina ze ja zostawilem ze jej nie slucham, i tak naprawde jej nie znam, poniewaz nie licza sie slowa a czyny.Tymbardziej ze mamy wspolnie córke, a mnie zalezy na dziecku i jej kocham je bardzo.Co moge zrobic aby ją odzyskac??tymbardziej ze widze ze czuje zlosc do mnie i z tego powodu biega po sadach, nie daje mi widywac dziecka.prosze o pomoc

Witam Pana,
Sugerowałabym zainteresowanie się tym, o co konkretnie chodzi, kiedy partnerka mówi, że czuje się niesłuchana i że Pan jej nie zna? Może Ona nie czuje zrozumienia z Pańskiej strony? Jakich czynów jej brakuje w Pańskim zachowaniu? Za co się złości na Pana? Czego Ona potrzebuje żeby czuć się kochana?
Pisze Pan, że rozstaliście się z błahych powodów, a dla niej to mogą być bardzo ważne sprawy i myślę że warto potraktować to z szacunkiem i powagą.
Można też spróbować konsultacji u terapeuty par, który może Państwu pomóc lepiej się wzajemnie komunikować i zrozumieć.
Serdecznie pozdrawiam,
Małgorzata Bukowska
http://www.psychologlublin24.pl/

Może warto spróbować mediacji lub konsultacji z psychologiem rodzinnym? W takich sytuacjach pomoc osób z zewnątrz, specjalistów ma szanse na uspokojenie emocji i wspólne wypracowanie rozwiązań, które pomogą wszystkim stronom konfliktu.

Witam jej złość zapewne z czegoś wynika, jeżeli Pan nie rozumie z czego warto to z nią wyjaśnić. W kwestii kontaktu z dzieckiem Pan również może wnieść sprawę do sądu o uregulowanie tej sprawy, jako ojciec dziecka ma Pan równe prawo widywania się z dzieckiem jak jego matka. Sądy oferują też mediacje rodzinne , może Pan o nie wystąpić. Pozdrawiam