Jak odzyskać partnerkę po jej odejściu?

Dzień dobry . Chciałbym dowiedzieć się w jaki sposób mogę odzyskać dziewczynę . Rozstaliśmy się ponad półtorej miesiąca temu . Właśnie w czerwcu powiedziała mi że kocha mnie "trochę " . A dzień przed zerwaniem , zapytałem ją o uczucia wobec mnie , ale do naszego zerwania doprowadziło również to że moja znajoma wmieszała się w nasz związek i nasze relacje . W tym tygodniu spotkałem się z byłą dziewczyną i .... powiedziała mi że nie chce ze mną być , tylko że ..... kiedy na mnie patrzyła .... nie widziałem w jej oczach żalu czy gniewu do mnie , a miała naprawdę życzliwe spojrzenie . Ja rozumiem to że ona może nie chcieć znów ze mną być , ja to naprawdę rozumiem , tylko że .... ja ją kocham , a kiedy się z nią spotkałem to czułem jakby ktoś wyrywał mi serce . Chciałbym w jakiś sposób ją odzyskać . Bardzo proszę o pomoc, proszę :(

Nie pisze Pan w jaki sposób Pana znajoma wmieszała się w Wasz związek ? A to bardzo ważne. Poza tym to co Pan widzi w jej oczach
też nie ma specjalnego znaczenia bo na ogół w takich systuacjach widzi się to co się chce zobaczyć.
Radziłbym z nią po prostu porozmawiać i poprosić o podanie powodów dlaczego. Może w ten sposób Pan coś zdziała.
Pozdrawiam