Jak odzyskać zaufanie bliskiej osoby w małżeństwie?

Dzień dobry . Co mogę zrobić aby odzyskać zaufanie osoby która kocham Bardzo dużo rozmawialiśmy na różne tematy.tylko nie z .a teraz nie chce mnie znać .mój były oczernił mnie zrobił ze mnie pierwsza lepsza .tylko nie rozmawialiśmy o dzieciach ,jak sie dowiedział ze mam 6 tke to nie odzywa sie tylko ze juz sa dorosłe.co mam zrobic

Witam, pierwsze pytanie jakie się nasuwa, z jakiego powodu utraciła Pani zaufanie partnera. Czy jest to związane z tym, że czuje Pani że nadużyła zaufanie nie będąc szczera, czy informacja o dzieciach skłoniła partnera do zakończenia znajomości. Teraz partner Panią oczernił, jak napisała Pani "zrobił z Pani pierwszą lepszą". Proszę się zastanowić czy Państwa oczekiwania, wyobrażenia wobec tego związku i siebie pokrywają się. Jeżeli potrzebuje Pani dłuższej rozmowy może skorzystać z konsultacji z psychologiem. Zapraszam do kontaktu i pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl

Dzień Dobry Pani,

Z Pani opisu, wnioskuję, że z jakiegoś powodu nie rozmawiała Pani z Mężem na temat swoich Dzieci.

Nie widzę powodu, żeby był to temat aż tak mający Państwa z tego powodu poróżnić.

Być może nie znam dokładnie sprawy...

Co Pani może?
Szczerze i spokojnie wyjaśnić Mężowi, co mogło być tego powodem.

Życzę Pani tylko dobrej relacji,
Irena Mielnik-Madej
aneris@op.pl