Jak odzyskać zaufanie chłopaka, którego bardzo łatwo zranić?

Mam na imie PAULINA i mam chlopaka ktorego bardzo latwo zranic. Nie jeden raz zawiodlam jego zaufanie ale teraz to juz calkowicie. Caly czas go przekonywalam aby sie do mnie zblizyl a jak juz tak zaczelo sie dziac to pochwalilam sie kolezance ze udalo mi sie zblizyc i jest na mnie zly i teraz juz mi nie ufa. Jak odzyskac jego zaufanie?

Na początek zachęcam do szczerej rozmowy, która wyjaśni potrzeby, oczekiwania i emocje obojga. Dobrze byłoby także jasno powiedzieć sobie, jakich zachowań od siebie oczekujecie i na co się umawiacie, jakie są granice każdego w Państwa i zobowiązać sie do ich przestrzegania.