Jak ograniczyć nadmierny apetyt?

Od pewnego czasu zaczęłam jeść bardzo nadprogramowo, jem mimo, że nie odczuwam głodu, cierpie wiecznie na ból brzucha i nie jestem w stanie sobie niczego odmówić. Kiedy zaczynam jeść nie mogę skończyć na obiedzie, musze do tego zjeść jeszcze kilka kanapek i innych rzeczy. Istnieją jakieś metody zwalczenia tego problemu? Leczenie u lekarza nie wchodzi w grę. Proszę tylko o poradę czy wskazówkę. Jestem kobietą, 175cm wzrostu, 18 lat, o wadze prawidłowej, ale przez ten problem szybko to się zmieni

Wygląda na to, że rozwija się u Pani zaburzenie odżywiania o podłożu psychologicznym, dlatego polecam podjąć psychoterapię. Pozdrawiam

Witam

Pani problemy mogą wynikać z niedoborów witaminowych organizm wtedy wytwarza silne apetyty aby uzupełnić je. Może też być problem psychologiczny i zajadanie stresów. Polecam wizytę u psychodietetyka.
Magdalena Maciejewska
Dietetyk Bydgoszcz
http://www.maciejewska.eu