Jak okazać chłopakowi zaangażowanie?

Mam problem mój chłopak uważa że się nie staram i nic nie robię dla naszego związku. ja akceptuje go takim on jest tylko niestety nie wychodzi to z drugiej strony. Uważa że poświęcam mu za mało uwagi podam pewien przykład : siedzimy sobie w pokoju z moja siostra i jej chłopakiem i ja zaczynam cos do nich mówić po czym kiedy kończę zaczynam mówić do niego a on mi mówi że traktuje go jak powietrze ,ze wszyscy są ważniejsi niż on. Jak mogę mu pokazać , że bardzo mi na nim zależy? Co mam zrobić?

Witam. Jeśli jest pani w stanie to kontrolować i może to zrobić dla chłopaka, to można na drugi raz w tej samej sytuacji mówić do nich trzech z każdym po trochu nawiązywać kontakt wzrokowy.

Warto go zapytać, czego by oczekiwał, jakich zachowań itp. Jeśli oczekuje od Pani większej uwagi, warto zapytać jak konkretnie miałaby ją Pani okazywać, co konkretnie robić.
W takich sytuacjach bowiem jasność komunikacji i przekazu, mówieni konkretnie o swoich potrzebach i oczekiwaniach (zamiast domysłów) ułatwia funkcjonowanie partnerskie. Zachęcam zatem do otwartości i rozmów, poszukiwania wspólnych dróg i coraz lepszego dopasowania się.