Jak oko reaguje na zabieg LASEK?

Dzień dobry. Minęło 6 tygodni od zabiegu LASEK. Wada w oku prawym z wadą -5 dioptrii została calkowicie skorygowana.problemem jest oko lewe,w którym wada -4.75 po korekcji na dzień dzisiejszy wynosi 0,75 i -1.75 .Nie uzyskałem jasnej odpowiedzi od lekarza prowadzącego stad moje pytanie :czy może to być efekt źle przeprowadzonej operacji? Czy jest szansa ze to tymczasowe wahanie i wada "samoistnie" się skoryguje ? Będę zobowiązany za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ponowna ocena przez lekarza okulistę i odpowiednie ew dalsze postępowanie.