Jak określić alergeny uczulające dziecko?

Czy możliwe jest że dziecko (3l.) mające AZS nie jest na nic uczulone? Grupa eliminowanych ewentualnych alergenów jest już tak duża że nic nie przychodzi nam do głowy co mogłoby uczulać nasze dziecko.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Nie ma takiej możliwości, by dziecko nie było na nic uczulone. Musi istnieć jakiś czynnik, który uczula dziecko.