Jak określić dni niepłodne?

Jak mogę stwierdzić ,że mam dni niepłodne? czy wtedy mogę odbywać stosunek bez zabezpieczenia? Podkreślę ,że bardzo nie chcialabym zajść w ciąże, ponieważ jestem osobą młodą

Lek. Tomasz Budlewski

Dni płodne i niepłodne można określić badając śluz i temperturę ciała, ale jest to metoda niedokładna, zwłaszcza kiedy kobieta ma nieregularny cykl i nie jest zalecana jako jedyna metoda antykoncepcji. Porszę udać się do ginekologa, który zaleci odpowiednią antykoncepcję.