Jak opanować ataki furii?

28l. Mam napady furii ale tylko podczas kłótni z dziewczyną. Wyzywam, obrażam i czasem rzucę czymś. Nie kontroluje tego i wystarczy iskra bym odpalił jak z automatu. Mniej więcej 2 do 4 razy w miesiącu. Co dzień czuje gniew i złość, nie jestem zadowolony z miejsca w życiu i czuję że otoczenie w którym egzystuje to troglodyci a mnie męczy udawanie ich życia! Znajomi od dawna uważają że jestem impylsywny i potrafię być nie miły. Nie wiem co jest ze mną nie tak, ale mojej partnerce, rodzinie pewnie czasem ciężko mnie znieść i mimo tego że to wiem to i tak nie mogę się zmienić w pogodnego, rodzinnego faceta. Czy taka już ukształtowała się mója osobowość czy coś innego? Dodam że odczuwam że mam w życiu pod górkę. Uwalniala mnie od wszystkiego piłka nożna l, czułem że żyłem, ale teraz wyszła przepuklina Ledzwiowa i inne zwyrodnienia kręgosłupa i już nie mam przez parę miesięcy możliwości grania co jest dla mnie cholernie ciężkie mentalnie.

Dzień Dobry Panu,

Opisane przez Pana niepokojące Pana symptomy, są wskazaniem do bezpośredniej konsultacji specjalistycznej, celem diagnostyki symptomatycznej oraz podjęcia psychoterapii, najlepiej poznawczo-behawioralnej, by nabył Pan umiejętność radzenia sobie z emocjami.

Proszę nie czekać i sięgnąć po potrzebne Panu wsparcie specjalistyczne.

Z przesłaniem dla Pana zwyczajnej pomyślności,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605